Найперша лабораторія що відкрилася в Чернігові. Сьогодні це — професіоналізм та приємні ціни
Найперша лабораторія що відкрилася в Чернігові. Сьогодні це — професіоналізм та приємні ціни

Майже 15 років «Медична лабораторія” допомагає лікарям в постанові вірного діагнозу та лікуванні щитоподібної залози шляхом визначення вмісту таких гормонів як ТТГ (тиреотропний гормон), вТ3, вТ4 (вільний тироксин та трийодтиронін), та АТПО (антитіла до тиреопероксидази).
Також ми досліджуємо вміст статевих гормонів: ЛГ, ФСГ, пролактин, прогестерон, естрадіол, загальний тестостерон та кортизол — гормон наднирників. Виконуємо дослідження вуглеводного обміну (глікований гемоглобін, та С — пептид).
Для зручності відвідувачів, в лабораторії можна отримати результат досліджень на електронну пошту, чи на Вайбер. Розрахуватись за дослідження можливо за допомогою термінала. Усі дослідження ми робимо на місці, без транспортування, що впливає на якість дослідження та допомагає робити ціни більш доступнішими. Для роботи ми обираємо найякісніші реагенти та витратні матеріали з представлених на світовому ринку, бо людське життя та здоров’я — найцінніше.
Зручне місцерозташування, м. Чернігів., просп. Миру, б. 50, робить лабораторію вірним помічником при потребі здачі аналізів на гормони!

ТТГ вТ3,лабораторія
ТТГ вТ3,лабораторія

Хочеш дізнатися більше? Підписуйся на Telegram канал Чернігів24
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление