Арт-студія «Колібрі» плекає майбутнє
Арт-студія «Колібрі»  плекає майбутнє

Творчість – це не тільки захоплююче зайняття, яке дозволяє розвивати здібності й висловлювати свій внутрішній світ. Дитина має багату фантазію. Саме тому багато дітей в ранньому віці люблять малювати. На папері можна реалізувати свої мрії й фантазії. Чому дітям рекомендують займатися творчістю? Малювання розвиває зорову пам’ять, що в подальшому допомагатиме в навчанні та житті. Арт-студія — це захоплююче та цікаве проведення дозвілля й шлях до гармонійного розвитку. Розкрити творчій потенціал кожного – саме таку ціль ставить керівник «Арт-студії Колібрі» Лілія Ібрагімова. За 18 років існування в студії навчалась велика кількість дітей. Основи образотворчого мистецтва, що викладаються в арт-студії, допомогли їм свої захоплення реалізувати у професії. Серед колишніх вихованців студії є архитектори, дизайнери, художники. Сьогодні студію відвідують 270 учнів, а випускники продовжують навчання в кращих вищих навчальних закладах України, Британії, Канади, Польщі, Франції, Чехії та Італії.

Пані Лілія — членкіня Національної спілки художників України, мистецтвознавець, має досвід викладацької діяльності з 1990 року, та працює за авторською програмою «Творчість з Радістю». В одинадцятирічній програмі Арт-студії «Колібрі» вивчають академічний малюнок, живопис, станкову композицію, декоративно-прикладне мистецтво, скульптуру, історію мистецтв. В програму також включені завдання з основи дизайну, каліграфії, анімалістичного мистецтва. Ми навчаємо дітей віком від 4 років каже Лілія. «Якщо дитина прагне творчості – підтримайте її. Головне правило – не можна говорити – малюй сонечко жовтим, а небо блакитним. Ніколи не кажіть, як дитині малювати, особливо це стосується кольорів. Якщо хоче, нехай малює небо рожевим. Вона має сама розфарбувати свій всесвіт».
Незабаром у вересні найстаріша в Чернігові приватна «Арт-студія Колібрі», що працює з 2003 року, проводитиме набір у груп образотворчого мистецтва. Зайняття проводяться у группах по 8-12 осіб, залежно від вікової категорії. Тривалість занять 2,5 години (3 академічні години) та 2 години в молодшій групі. Кожен бажаючий може прийняти участь у навчанні. Дитині не завадять відсутність практичних навичок малювання. А якщо дитина вже маєте певний досвід та підготовку, вона також зможете долучитися до теоретичних та практичних занять у відповідній її навичкам групі.
Є різні вікові групи: 4-5 років, 5-6 років, 7-8 років, 8-9 років й так далі до 17 років. Також є тематичні та хобі-групи для дорослих. Наприклад, ми відкрили тематичну групу «Фігура людини» — річний курс. В групі вчаться повністю малювати людину, до оголеного тіла, всіма матеріалами від олівця до олійного живопису. Також є група «Аніме». Зараз цей напрям дуже популярний. Навчаємо з початкових кроків й до створення власних образів та сюжетів. Старші діти віком 16-17 років, це група підготовки до вступних іспитів у вищи навчальні заклади. Ми досить ефективно готуємо майбутніх студентів. Багато з них поступає першими номерами на бюджет у найкращі ВУЗи країни. Це архітектори й дизайнери, доволі популярні на сьогодні професії. Також ми готуємо й до вступу в закордонні вищі навчальні заклади за всіма вимогами — портфоліо, практичні та теоретичні навички. З 2012 року наші випускники поступають до КНУБА (київського національного університету будівництва та архітектури), й на сьогодні вже є ціла плеяда архітекторів, які отримали підготовку в нашій студії.
Якщо ви вже вирішили спробувати — приходьте до Міського палацу культури (хіміки) саме там знаходиться приміщення студії. Адреса: вул. Івана Мазепи, 23 кімната 307. Приміщення світле, просторе, що відповідає вимогам для занять образотворчого мистецтва. На вас чекатимуть багаторічний досвід та дружній колектив. Тож, хто хоче бути справжнім художником — мерщій до нас!


Хочеш дізнатися більше? Підписуйся на Telegram канал Чернігів24
Поделиться:  

Комментарии закрыты.

Добавить объявление