Змагання з легкоатлетичного кросу в Прилуках

09 жовтня 2021 року на базі СДЮШОР з лижного спорту відбулись обласні змагання з легкоатлетичного кросу пам’яті В. Ф. Філіпова. В змаганнях приймали участь вихованці відділення легкої атлетики Прилуцької ДЮСШ в складі збірної команди, яка складалася з 20 спортсменів різних вікових категорій. За результатами командної боротьби наші вихованці вибороли ДРУГЕ загально командне місце серед збірних ДЮСШ Чернігівської області. Також наші вихованці, які є студентами Прилуцького гуманіторно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка боролися за винагороди в командному та особистому заліку серед студентів відповідних навчальних закладів, і збірна команда дівчат здобула перемогу в командній боротьбі. А в особистому заліку Михальченко Наталія перемогла на дистанції 1000 м. серед жінок в абсолютній категорії та Андрущенко Альона виборола ДРУГЕ місце серед студенток вахових коледжів.