Управління фітосанітарної безпеки підсумки роботи за 9 місяців — отримано 3 нотифікації
Управління фітосанітарної безпеки підсумки роботи за 9 місяців — отримано 3 нотифікації

За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби у Чернігівській області підсумки роботи Управління фітосанітарної безпеки протягом 9 місяців підбито під час наради за участю начальника Юрія Павлішена та його першого заступника Сергія Коваленка.
З результатами діяльності фітосанітарної служби присутніх ознайомила її керівник Тетяна Олещенко. Вона, зокрема, зазначила, що протягом звітного періоду спеціалістами відділу фітосанітарних заходів на кордоні проінспектовано при розмитнені у відділах митного оформлення та пунктах пропуску на державному кордоні 1624 вагонів, 9297 автомашин та 390 контейнерів. При проведенні фітосанітарного контролю у відділах митного оформлення та пунктах пропуску на державному кордоні України в режимі імпорту було оглянуто 44218,906 тонн імпортних об’єктів регулювання, 40758 м3 пиломатеріалів, 249453 штук дерев’яного пакувального і 34596 штук імпортного садивного матеріалу.
Крім того, спеціалісти відділу карантину рослин при відвантаженні об’єктів регулювання за межі області оглянули майже 74 тисячі тонн вантажів, понад 226 тисяч м3 і 232 тисяч штук об’єктів регулювання, видано 9360 штук фітосанітарних і 929 – карантинних сертифікатів. У видачі двох фітосанітарних сертифікатів було відмовлено через виявлення шкідників у живому стані.
«За 9 місяців цього року з причин недотримання фітосанітарних вимог країн-імпортерів нами було отримано всього 3 нотифікації — Сполученого Королівства Великобританії, Індії та Польщі», — повідомила Тетяна Олещенко. Також вона поінформувала про здійснення планових і позапланових перевірок суб’єктів господарювання, ревізію карантинних вогнищ, обстеження земельних угідь та лісонасаджень і складських приміщень на предмет виявлення регульованих шкідливих організмів, про проведену інформаційну роботу у напрямку забезпеченості районів області засобами захисту рослин під урожай 2021 року.
Під час наради також ішлося про впровадження Інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) та реєстрацію у ній уповноваженої особи структурного підрозділу про порядок проведення перевірок і алгоритм дій при роботі в ІАС.
Підбиваючи підсумки зібрання, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен озвучив завдання, які нині стоять перед Управлінням фітосанітарної безпеки і визначені наказом № 651 «Про введення в дію рішення Колегії ДПСС від 17.09.2021 р.»

Хочеш дізнатися більше? Підписуйся на Telegram канал Чернігів24
0
Поделиться:  
Комментарии