Опалювальний сезон розпочався в Чернігові. Декілька бюджетних установ без опалення
Опалювальний сезон розпочався в Чернігові. Декілька бюджетних установ без опалення

Загалом тепло вмикають для 1284 житлових будинків, 52 дитсадків, 32 шкіл, 9 лікарень та інших об’єктів. Але 8 бюджетних закладів Чернігова залишились без опалення. Це територіальний центр соціального обслуговування Новозаводського району, КНП «Сімейна поліклініка», КНП «Міський стоматологічний центр», Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю, дві бібліотечних філії та дитсадок №66. В місті є проблеми з отриманням ліміту газу для початку опалювального сезону для ціх установ. Всі вони мають окремі газові котельні або побутові котли і тому мають купувати газ окремо.
Як зазначив керівник управління освіти міськради Василь Білогура: «Ми оголошуємо все нові й нові торги для закупівлі газу відповідно до росту ціни, яка є на ринку. Але бажаючих постачати його по тій ціні, яка виставляється, нема».
За результатами селекторної наради, яку провів 8 жовтня профільний міністр за участю голови НАК «Нафтогаз» і керівників державних адміністрацій та громад, визначена процедура, за якою рекомендовано діяти територіальним громадам. Вчора, 11 жовтня, у Чернігові ці рекомендації виконані. А саме, міська Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення, яким неможливість початку опалювального сезону у восьми бюджетних закладах міста через відсутність природного газу класифікована як надзвичайний стан. Обіцяно, що НАК «Нафтогаз» після цього забезпечить необхідні ліміти газу. Про це на засіданні комісії проінформував заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко.
Джерело: Прес-служба Чернігівської міської ради

Хочеш дізнатися більше? Підписуйся на Telegram канал Чернігів24
0
Поделиться:  
Комментарии