Чернігівщина реалізувала власних продуктів на 10 млрд. гривень
Чернігівщина реалізувала власних продуктів на 10 млрд. гривень

7% загального обсягу здобних виробів в Україні виробляється в Чернігівській області. Більш ніж 5% свіжих чи охолоджених туш яловичини і телятини, 2% вершкового масла.
За повідомленням Головного управління статистики в Чернігівській області, з початку року підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів реалізували продукції на 10 млрд грн (39% загального обсягу реалізації промисловості області) та за рахунок усіх джерел фінансування освоїли 111 млн грн капітальних інвестицій (32% обсягу капітальних інвестицій промисловості області).
У січні-серпні 2021р. на цих підприємствах працювало майже 7 тис. осіб штатних працівників (20% працюючих у промисловості), середньомісячна заробітна плата яких становила 10555 грн.
Як повідомили у Головному управлінні статистики області продукція українських виробників продовольчих товарів на 82% заповнює споживчий ринок області, зокрема понад 95% м’яса, молока, масла вершкового, цукру, хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів – вітчизняного виробництва.
Харчова промисловість Чернігівщини забезпечує населення широким асортиментом м’ясної, молочної, борошномельно-круп’яної, хлібопекарської продукції, кондитерськими виробами та напоями.
Джерело: Головне управління статистики в Чернігівській області

Хочеш дізнатися більше? Підписуйся на Telegram канал Чернігів24
0
Поделиться:  
Комментарии