Чемпіонат Европи з САМБО наші на п’єдесталі
Чемпіонат Европи з САМБО наші на п’єдесталі

Самбістки Чернігівщини вибороли нагороди найвищого гатунку чемпіонату Європи з бойового самбо. Юліана Лисенко, у ваговій категорії до 62 кг, виборола дві золоті медалі в розділах «лайт» та «класичний». Юліана вихованка ОКДЮСШ «Олімп», тренера Лисенко Микита. Ангеліна Лисенко, у ваговій категорії до 66 кг, виборола золото в розділі «лайт». Ангеліна вихованка обласної Школи вищої спортивної майстерності, тренера Маркін Анатолій
Ніжинські спортсмени також зробили свій внесок у командну перемогу збірної команди України. На другому місці – Республіка Молдова, на третьому – Вірменія.
У розділі «Лайт» Оводов Володимир посів ІІ місце, серед юнаків середнього віку 2008-07 р.н. Смірнов Тимофій – І місце, Пасіка Євгеній – ІІІ місце, серед юніорів 2004-03 р.н. У розділі «Про фул» Оводов Володимир – ІІІ місце, серед юнаків середнього віку 2008-07 р.н. Смірнов Тимофій – І місце, серед юніорів 2004-03 р.н. У розділі «Класичне» Мамєдов Елдар – І місце, Оводов Володимир – ІІІ місце, серед юнаків середнього віку 2008-07 р.н. Костюк Олександр – ІІ місце, серед юнаків старшого віку 2006-05 р.н. Коваленко Андрій – ІІ місце, Смірнов Тимофій та Авер’янов Вадим – І місце, серед юніорів 2004-03 р.н.
Джерело: Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА

Хочеш дізнатися більше? Підписуйся на Telegram канал Чернігів24
0
Поделиться:  
Комментарии