Малі Олімпійські ігри у Бобровиці

Добавить свою новость
Малі Олімпійські ігри у Бобровиці

Розповідає Ніна Лемеш перший заступник голови відділення національного олімпійського комітету України в Чернігівській області:
Сьогодні в день створення міжнародного олімпійського комітету ми провели спортивний захід для дітей Бобровиці. Який назвали — малі Олімпійські ігри в Бобровиці. В усьому світі, приурочені до 23 червня, проходять олімпійські уроки. У нас також, щороку проходить всеукраїнського олімпійський урок. Ми проводили його в міському парку культури і відпочинку або на стадіонах. І завжди було багато присутніх, близько тисячі вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які робили показові виступи. А у цьому році у зв’язку з воєнним станом — з війною — ми вирішили організувати веселі старти для діток районів нашого любого Чернігова. Приїхали підтримати захід Андрій Дериземля, Дмитро Олександрович Пиріжок, наш незмінний член виконкому відділення олімпійського комітету, який очолює центр Спорт для всіх.
Батьки та діти скучили за заходами та веселощами і тому сьогодні прийшло більше семидесяти дітей. Ми абсолютно всіх прийняли в команди. Діти гарно порухалися і я думаю що ми змогли подарувати їм спортивне свято! Сьогодні були дітки які вперше стали на самокат і уперше спробували веселі старти, а також дітки які постійно тренуються і займаються спортом. Приємно що було багато батьків, які активно вболівали за малят. Кожна дитина отримала по футболці з символікою олімпіади. А для дітей шкільного віку — щоденники та олімпійські розмальовки, з олімпійськими талісманами! Неочікувано для нас вийшло дуже таке позитивне свято! Мета олімпійського уроку: розвиток олімпійського руху! Що також включає в себе подяку ветеранам спорту, проведення рухливих заходів для маленьких діток та професійних спортсменів. Кожна маленька дитинка, відчула себе великим Олімпійцем. Велике складається з малого. Спортсмени, відомі в усьому світі всі вийшли з звичайних спортивних шкіл. І я впевнена що сьогодні хтось з діточок по-справжньому зацікавився спортом!
Всім настільки сподобалось, що навіть дощ не зміг стати на заваді — всі вирішили залишитись і продовжувати урок!

photo 2022 06 23 23 15 14 (2)
photo 2022 06 23 23 15 14
photo 2022 06 23 23 15 15
Автор:
Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление