Що зараз відбувається в Чернігівській області

Добавить свою новость
Що зараз відбувається в Чернігівській області

Збройні Сили ведуть бої на кількох ділянках нашої області. Який стан Сновська, Сосниці, Мени, Семенівки, Городні, Корюківки та Новгород-Сіверського на 25.02.22?

Людмила Ткаченко, голова Новгород-Сіверської ТГ

В Новгороді-Сіверському поки все спокійно. Намагаються не сіяти паніку і просять зберігати спокій. Служби, які забезпечують життєдіяльність міста, працюють: РЕС, газова, «Комунальник», лікарня. Є проблеми з доставкою хліба, бо зараз місто і громада практично відірвані від світу. Але закупили борошно для невеличкої приватної пекарні — щось спечуть там. Проте, каже, що кілька днів і без хлібу не є трагедією, бо продукти є, можна чимось замінити, приготувати самим, насамкінець, картопля є майже у кожного.

Олександр Медведьов, голова Сновської громади

Всі на робочих місцях, на 8:30 призначена нарада з комунальниками та медиками, на 10:00 — з підприємцями, зокрема, які забезпечують харчування населення. Комунальники працюють. Прапор над міськрадою український.

Андрій Портний, голова Сосницької громади

Росіяни вночі їздили містом, а наразі перебувають на об’їзних дорогах до Чернігова. Траса Н27 — всі дороги контролюються росіянами. Всі люди по хатах, в укриттях. Критична інфраструктура працює в штатному режимі.

Геннадій Примаков, голова Менської громади

У нас все тихо, зберігаємо спокій. Міськрада працює 24/7, прапор український, людей намагаємося заспокоювати. Все поки працює в шатному режимі.

Сергій Деденко, голова Семенівської громади

Містом йдуть танки і БТР, однак ніхто не ховається. Всі підприємства критичної інфраструктури працюють в штатному режимі, світло є, вода є. Наразі вирішуємо питання з торгівлею, щоб люди не закривались. Можливо будемо підключати фермерів. Прапор український.

Андрій Богдан, голова Городнянської громади

Все спокійно, через Городню йде багато російської техніки. Люди поки спокійні. Ми забезпечили укриття. В прикордонних селах нема світла, в місті є.

Ратан Ахмедов, голова Корюківської громади

Комунальники працюють, укриття є. Війна вже 8 рік, тому люди більше рішуче налаштовані. Прапор висить український, адже іншого в нас нема.

Джерело: suspilne.media/210702-ukrainski-vijskovi-vidbili-nastup-rosian-na-cernigiv-ta-zahopili-trofei/

Автор:
Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление