Інша Тиша в Чернігові

Добавить свою новость
Інша Тиша в Чернігові

21 січня о 15.00 в Чернігів завітає творчій дует «Інша Тиша». Авторка 10 поетичних збірок, поетеса Катерина Волошина та музикант — композитор, басист Сергій Радзецький презентують музично-поетичний перформанс. Дует працює в напрямі мелодекламації — читання віршів з використанням музики. Як прийом мелолдекламація використовувалася в оперному містецтві, а з середини XVIII сторічча в Європі мелодекламація стала самостійним концертним жанром.
«Ідея працювати в цьому жанрі виникла в мене на презентації однієї з моїх книжок» — каже Катерина. «Мені не дуже подобаються звичайні презентації коли автор лише розповідає а аудиторія слухає, мені здається це нудним. Тому виникла ідея використати прийом мелодекламації. Я порадилася із знайомим музикантом і композитором Костянтином Пушинським і він підтримав мою ідею. Перші спроби виступів в такому форматі ми провели з ним. Можна сказати що він був моїм вчителем в цьому напрямку, тому що до цього моменту я не виступала. Працювали ми з ним кілька років й записали декілька альбомів».
Проект «Інша Тиша» вже вдруге в Чернігові, тогоріч вони виступали в Чернігові не «Зеленій сцені». Аудиторія сприйняла нас добре, каже Катерина, але наж ми на мали змогу познайомитися з містом, бачили площу, трішки проїхалися містом на машині. «Про чернігівських слухачів, як вони емоційно чи ментально відрізнаються від слухачів з інших міст України покищо нічого сказати не можу, адже виступи на фестивалі не дали мені можливості більш тісно поспілкуватись з чернігівською аудиторією. Цього разу наш концерт буде в форматі камерного виступу, то думаю цього разу ми зможемо поближче поспілкуватися з чернігівцями, прогулятися містом та ближче познайомимося з атмосферою міста».

Автор:
Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление