Ошукали хворих на туберкульоз дітей!

Добавить свою новость
Ошукали хворих на туберкульоз дітей!

22 грудня обласна рада прийняла рішення про зміну статусу майнового комплексу на вулиці Верені, 2 у Чернігові. Раніше багато років поспіль там знаходився дитячий протитуберкульозний санаторій «Зелений гай». У ньому оздоровлювалися діти з усієї області та з соціально незахищених родин. Проте вже майже два роки, як його закрили. І ділянка площею 2,905 гектара та споруди на ній не використовувалися.

Тепер там знаходитимуться дві частини. Одна — батальйон територіальної оборони Чернігова, який виконуватиме завдання в обласному центрі. І саме управління бригади територіальної оборони, — пояснює Сергій Болдирев, директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації. — Очолює тероборону в області голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус. Начальник штабу — командир бригади Олексій Висоцький. У всіх районах керівники місцевої тероборони — голови райдержадміністрацій, а начальники штабів — командири батальйонів.

Зараз у районах, як і в Чернігові, йде підготовка об’єктів для дислокації. Вони забезпечуються меблями, перевіряється зв’язок і т.д. Виконується багато завдань. Нині проходить процес формування підрозділів. Набирають людей. Вони отримують форму, готуються бази для розміщення.

Джерело: «ВісникЧ» №2 (1861) від 13 січня 2022, Валентина Остерська
http://topnews.cn.ua/society/2022/01/17/162300.html

Автор:
Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление