Данилівську школу закрито, вчителі вже тривалий час без роботи — хто винен?

Добавить свою новость
Данилівську школу закрито, вчителі вже тривалий час без роботи — хто винен?

В минулому році в Данилівці Менського району закрили школу. Школа знаходилася у Менській ОТГ, але навчальний заклад підпорядковувався Березнянській громаді. Школу закрили а вчителі й досі залишаються без роботи. В Менському відділі освіти начальниця Ірина Лук’яненко так прокоментувала ситуацію: «Данилівський заклад освіти ліквідований Березнянською селищною радою, тому працевлаштовувати вчителів повинні вони. У нашій громаді зараз ліквідовуються школи, і у першу чергу ми повинні надати роботу вчителям із цих шкіл. Якщо будуть місця, ми запропонуємо їх данилівським вчителям». У свою чергу начальниця Березнянського відділу освіти Валентина Оліфіренко теж надала свій коментар: «Вчителі Данилівської школи територіально живуть у Менській громаді. Ми ж не можемо запропонувати їм вакансії у Миколаївці чи Локнистому. Відділ освіти вчителів не приймає на роботу. Цим займаються директора шкіл. Це була філія Березнянської школи. Вчителі були підпорядковані керівнику цього закладу».
Зі свого буку директор Березнянської школи Оксана Нестерук коментує: «Ці вчителі знаходяться далеко від нас. Як їм добиратися на роботу? Тому вакансій їм і не пропонувалося. Всіх працівників було офіційно попереджено про ліквідацію закладу. Це було зроблено більш, ніж за 2 місяці до звільнення. Всі використали відпустку, було виплачено оздоровчі, наче, навіть, компенсації. До мене письмових звернень щодо працевлаштування не було ніяких. Чому ніхто не написав заяви, що хоче працювати, якщо будуть вакансії?»
Тобто на практиці проблеми живих людей, кваліфікованих вчителів ніхто не хоче вирішувати. Люди втративши роботу практично втратили засоби до існування, але цим ніхто не хоче займатися й перекладають відповідальність один на одного.

Автор:
Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление