Іржавецький «Лас-Вегас» – як село на Чернігівщині прикрасили до свят (відеозвіт) Добавить свою новость
Іржавецький «Лас-Вегас» – як село на Чернігівщині прикрасили до свят (відеозвіт)

Село Іржавець уже стало відомим за межами області завдяки своїй неймовірній святковій ілюмінації. Аби прикрасити село до свят, організатори вирішили не обмежуватися однією ялинкою, а облаштували біля старостату велику локацію на площі до 100 квадратних метрів, де проводили заходи.
Місцеві жительки Тетяна Близнюк та Любов Сирота пошили симпатичних сніговиків та гномиків, яких наповнили сіном, а ще долучилися до створення інших декорацій та прикрас. Є там і куточок зимових птахів та звірів, які сидять на пеньочку. Стіни із хвойних гілок, будиночок гнома. Це такі собі новорічні фотозони. До речі, встановили та прикрасили не одну
ялинку, а цілих п’ять. Особливість головної сільської красуні в тому, що вона обертається навколо власної осі. Цей механізм зробив місцевий Олександр Яцела.
Крім того, по всьому периметру локації – ілюмінації, а ще «зоряне небо», світяться «водопади», «кінські хвости», бурульки. Про те, скільки купили різних ілюмінацій та гірлянд, у старостаті кажуть: «Багато!». Щоб зануритися в новорічну святкову атмосферу, до Іржавця вже приїжджають люди з інших сіл зробити селфі та просто подивитися. А фото задекорованого села набувають популярності у Фейсбуці.
До речі, в Іржавці пройшли новорічні гуляння із кулішем, глінтвейном, бутербродами, конкурсами, концертною програмою, дискотекою. А ще запалять фінські свічі, які довго горять, а на завершення – святковий салют!
Було цікаво та казково. Приїзжали і жителі сосіднього села – Ступаківки. Цього року Новорічне свято було спільне, адже через місяць житимуть однією громадою.
– Хотів зробити те, чого у нас ще не було!
– так вирішив потішити своїх односельців староста Сергій Сирота, а допомогло реалізувати його задум СТОВ «Іржавецьке», яке виділило кошти на святкове вбрання для села.
Скільки грошей пішло – у старостаті мовчать, проте, зрозуміло, що тут тисячі гривень. Крім того, не стояли осторонь підприємці Оксана Лепська-Шило, Сергій Омельченко та Раїса Носко.
Пануватиме ця святкова казка аж до Старого Нового року.
Світлана ЧЕРЕП газета “Трудова Слава”

Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление