У Чернігові перекривається рух автотранспорту на перехресті вул. Пухова з вул. Всіхсвятською Добавить свою новость
У Чернігові перекривається рух автотранспорту  на перехресті вул. Пухова з вул. Всіхсвятською

У Чернігові з 8:00 год. 19 листопада цього року по 17:00 год. 14 січня 2022 року перекриватиметься рух автотранспорту по вул. Генерала Пухова на перехресті з вул. Всіхсвятською. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 18 листопада.
Дозвіл на перекриття руху наданий комунальному підприємству «Чернігівводоканал» для проведення робіт на водопроводі, який було побудовано у 1988 році зі сталевих труб діаметром 500 мм. На даний час трубопровід виробив свій термін експлуатації, має численні пошкодження, раковини, тріщини, сліди корозії. Аварійні ситуації, які відбуваються на ньому, призводять до перекриття водопостачання населенню та підприємствам вулиць Рокосовського, Генерала Пухова, Всіхсвятська, Захисників України та інших вулиць, прилеглих до них.
Для запобігання виникненню аварійних ситуацій, передбачається проведення заміни існуючого трубопроводу на поліетиленові труби для питної води класу ПЕ 100 SDR 17 діаметром 560 мм, заміни засувок та існуючої камери на нову, встановлення колодязя, перепідключення споживачів. Проведення вищевказаних робіт забезпечить надійне та якісне водопостачання.
– Розуміючи навантаженість на вулиці, задіяній у перекритті, ми будемо намагатися виконати ремонтні роботи і відновити рух у найкоротший термін, – пообіцяв на засіданні виконкому заступник директора КП «Чернігівводоканал» Павло Вовк.
На зазначеній ділянці будуть встановлені дорожні знаки згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в управлінні патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції. Також патрульною поліцією здійснюватиметься нагляд за організацією руху транспорту.
На час перекриття ділянки цієї вулиці будуть внесені зміни в маршрутну мережу громадського транспорту. Докладно про них буде повідомлено додатково.

Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление