Куліківська громада затвердила програму розвитку на 2021-2023 роки

Куліківська громада затвердила програму розвитку на 2021-2023 роки

Куликівська територіальна громада затвердила Програму соціально-економічного розвитку громади на 𝟮𝟬𝟮𝟭-𝟮𝟬𝟮𝟯 роки.
Окрім цього, затверджено звіт про виконання бюджету Куликівської ради за 9 місяців 2021 року: за січень-вересень 2021 року до бюджету селищної територіальної громади з урахуванням трансфертів надійшло доходів 𝟵𝟵 𝟵𝟮𝟯 𝟱𝟬𝟬 грн, проведено видатків на суму 𝟵𝟳 𝟮𝟮𝟱 𝟴𝟬𝟬 грн.
Таким чином видатки не перевищують доходи бюджету, зазначається на офіційному сайті громади: «У порівнянні з минулим роком надходження виросли на 𝟭𝟱,𝟯 %. Власні доходи у структурі доходів бюджету селищної ТГ становлять 𝟱𝟰,𝟭%».
При цьому депутати на сесії внесли зміни до бюджету Куликівської селищної ТГ на 2021 рік в частині перерозподілу коштів на фінансування першочергових потреб: збільшено призначення по загальному фонду бюджету селищної ТГ на 𝟭𝟲𝟴 𝟰𝟵𝟲,𝟯 грн на оплату газопостачання закладів освіти і культури(бібліотеки).
Встановлено також мінімальну вартість місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Куликівської селищної територіальної громади на 2022 рік у розмірі: для провадження виробничої діяльності – 36,37 грн з ПДВ, іншої комерційної діяльності – 54,55 грн з ПДВ, некомерційної діяльності, у тому числі для проживання фізичних осіб – 18,18 грн з ПДВ. Рішення набуває чинності з 01січня 2022 року.
Джерело: ОТГ-інформ Чернігівщина

Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление