У Городні вимагають роз’яснень міської ради щодо оплати тестувань на корронавірусну інфекцію за рахунок вчителів Добавить свою новость
У Городні вимагають роз’яснень міської ради щодо оплати тестувань на корронавірусну інфекцію за рахунок вчителів

В Городні Святослав Царенко намагається вияснити чи законні вимоги освітніх закладів щодо тестів на наявність коронавіруснох інфекції за рахунок вчителів. На своїй сорінці фейчбук він ще 31.08.2021 він оприлюднив відповідь на лист-звернення до освітнього омбудсмена, щодо правомірності таких дій управління освіти.
“Доброго дня! Пропоную до вашої уваги питання щодо проходження медичного огляду педагогічними працівниками за власний рахунок. Мені стало цікаво, чи дійсно це законно. Звернувшись до правових джерел, стало відомо, що згідно статті 169 Кодексу законів про працю, медичний огляд повинен фінансувати власник або уповноважений ним орган, а не особа, що його проходить. Таким чином, я звернувся до посадової особи, на яку Кабінет Міністрів України поклав завдання захищати права у сфері освіти – освітнього омбудсмена. Нащо отримав відповідь (див. фото). Щодо подальшого розвитку подій, якщо цікаво, також проінформую.

На жаль станом на 10.11.2021 року, порушуючи ЗУ “про звернення громадян” Городнянська міська рада не надала відповіді на питання й Святославу Царенко довелося повторно надсилати свій запит. З цього приводу він написав на своїй сторінці наступне: “В продовження теми про проходження медичного огляду педагогічними працівниками за власний рахунок.
Перше звернення до освітнього омбудсмена було направлено 19.08.21, відповідь на яке служба посадовця надала 31.08.21, в якій йшлося про направлення запиту стосовно неправомірності діяння, до Городнянської міської ради. Початок історії можно переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/groups/684249161908411/posts/1534232153576770
Нажаль, Городнянська міська рада, дуже заклопотана справами, що правда не зрозуміло якими, (як говорив “класик”: “Я и моя команда… молодая, — что-то делаем….важное”), і за більш ніж два місяці, так і не спромоглась надати бодай якусь відповідь на запит посадової особи, на яку Кабінет Міністрів України поклав завдання захищати права у сфері освіти.
Я вирішив ще раз звернутися до служби освітнього омбудсмена, щоб дізнатись, як там справи по моєму питанню. Повторне звернення було направлено 03.10.21, але цього разу служба омбудсмена була не така оперативна, мабуть дуже зайняті питанням вакцинації педагогічних працівників, і надала відповідь аж сьогодні (10.11.21), в якій проінформувала, що вона так і не отримала відповіді від Городнянської міської ради, тож надсилає запит повторно.
Сподіваюсь на цей раз, Городнянська міська рада , знайде час щоб надати обґрунтовану відповідь.
Так, нажаль на сьогодні питання так і не вирішено, і цей пост можна було не писати, але я вирішив нагадати, що справа не забута, і обов’язково буде результат”.


Джерело: Сторінка Фейсбук https://www.facebook.com/groups/684249161908411/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=1584443401888978

Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление