Чернігів змінюється на краще Добавить свою новость
Чернігів змінюється на краще

Вулиця Святомиколаївська причепурилася після ремонту та стала набагато зручнішою для пішоходів. Тротуар, який знаходиться з боку філармонії, розширили та виклали клінкерною цеглою, що надало всій вулиці особливої краси. З протилежного боку, де знаходяться ресторани та магазини, також сформували невелику пішохідну зону. Дорогу ж на цій вулиці, яка отримала нове асфальтне покриття, навпаки, звузили та сформували спеціальні «кишені» для парковки автомобілів. Також будівельники замінили старі бордюри на нові з граніту та сформували заїзди у двори. Тепер вулиця Святомиколаївська виглядає ошатно. На сьогоднішній день будівельники завершили всі основні роботи на вулиці. Залишається завершити лише деякі дрібні роботи, наприклад, доробити ливнівки, прибрати пісок з тротуарів, сформувати охайне з’єднання нової дороги з тротуаром, який йде вздовж проспекту Миру тощо. Після чого до скарбнички оновлених вулиць Чернігова сміливо можна буде додати ще одну.
Також у Чернігові почали встановлювати напівпідземні контейнери на території Новозаводського району. Перші чотири 3-кубові баки днями встановлені на вулиці Толстого, поруч зі школою №24. Розпочаті роботи і по встановленню ще одного майданчика на Толстого, на відстані кілька сотень метрів від цього. Там зараз ведуться земляні роботи.
Після облаштування майданчиків вони будуть передані на обслуговування комунального підприємства АТП-2528 Чернігівської міської ради. За словами керівника комунального підприємства Руслана Волока, за адресною програмою до 2025-го у Чернігові планують встановити 216 майданчиків для збору сміття, на яких буде 530 контейнерів і повністю відійти від санітарно непривабливих «єриків».

Після ремонту дорога по вул. Олександрівській суттєво змінилася. Окрім нового асфальтного покриття тут встановлені металеві відбійники, які відділяють пішохідну зону від дороги та слугують захисним бар’єром. На нову дорогу вже нанесена розмітка.
Ремонт дороги по вул. Олександрівській – це завершальна частина загального ремонту об’їзних доріг з північно-східного боку Чернігова, метою якого є розвантаження густозаселених районів міста від транзитного автотранспорту, виведення транспортного потоку за міську межу. Попередніми етапами цього проєкту стали відремонтовані влітку цього року ділянки вулиць Шевченка, Малиновського, 1-го Травня (на перетині з Кільцевою) та частини вулиці Кільцевої в районі ЗАЗу.
Ведуться активні будівельні роботи на перетині вулиць 1-го Травня та Кільцевої, де влітку цього року відремонтована дорога та сформоване коло на перехресті. Тоді ж там встановлені металеві огорожі, призначені для запобігання випадкового заїзду транспортних засобів на тротуар, опори вуличного освітлення, а також дорожні знаки. На даний час на цій ділянці дороги будівельники укладають спеціальною бетонною бруківкою тротуари і велодоріжки.

Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление