Терцентр Монастирищенської міської ради – працівникам соціальної служби вручені два велосипеди та п’ять тонометрів

Терцентр Монастирищенської міської ради – працівникам соціальної служби вручені два велосипеди та п’ять тонометрів

У першу неділю листопада традиційно відзначається День працівника соціальної сфери. Соціальна робота є складним процесом. Вона вимагає наявності професійної підготовки і таких особистих якостей, як здатність співчувати та розділяти біль іншого. Дуже важливим у цій професії є моральне задоволення від праці й розуміння меж власного потенціалу. Адже соціальний працівник взаємодіє з великою кількістю людей, які не здатні самостійно подолати проблеми. Складно залишатися байдужим у такий ситуації.
З привітаннями та подарунками завітали до КЗ «Територіальний центр» Монастирищенської міської ради голова правління Благодійного фонду «Агрейн» Петро Сметана та в.о. директора ТОВ «Агровіт» (агрогрупа «Агрейн») Віктор Слободян. З нагоди професійного свята та з метою покращення умов праці працівникам соціальної служби вручені два велосипеди та п’ять тонометрів.
Відтепер соціальні працівники, які обслуговують людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями сіл Аврамівка, Летичівка, Леськове та Матвіїха Уманського району, ефективніше зможуть реагувати на потреби підопічних, що дасть змогу підвищити якість надання соціальних послуг.
Більшість підопічних проживають на великих відстанях один від одного, до яких найзручніше діставатися саме велосипедами. Тому такий мобільний вид транспорту, як велосипед, дає можливість ефективніше використовувати робочий час, суттєво полегшує роботу, адже соціальні працівники доставляють своїм підопічним продукти харчування, господарські товари, ліки та інше.
— Дуже часто люди не розуміють того великого навантаження, яке ви берете на себе. Для мене велика честь вітати вас, тому що ви біль людини пропускаєте через своє серце, і ніхто не знає того настрою, з яким дуже часто після робочого дня ви повертаєтеся додому і мусите це все пережити. Ви обрали долю — допомагати, служити іншим, і це надзвичайно важлива місія», — зазначив голова правління БФ «Агрейн» Петро Сметана.

Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление