У Пакулі Чернігівського району висаджували дерева

У Пакулі Чернігівського району висаджували дерева

У лісовому масиві біля села Пакуль Михайло-Коцюбинської селищної територіальної громади Чернігівського району на зрубі 2021 року на площі 2,7 гектарів, висадили 12 850 однорічних сіянців сосни звичайної. Студенти та учнівська молодь з Чернігова допомагали чернігівському лісгоспу відновити ліс.
— Ліс — це окремий живий організм, який потребує постійного догляду, а не лише коли це прописано. Лісом потрібно жити! Це не та робота, на яку треба ходити з 8-ми до 5-ти. Лісом треба жити і після п`ятої, і вночі… думати і вболівати, — зазначив студент-першокурсник Національного університету «Чернігівська політехніка» Євгеній Ткаченко.
Другорядні породи будуть висаджені на цій ділянці згодом, відповідно до схеми змішування лісових культур 5:1.
Інструктаж з цікавими прикладами та практичними порадами провів головний лісничий ДП «Чернігівський лісгосп» Володимир Єленич, який також і продемонстрував цікавий майстер-клас з висадження саджанців. Також він розповів про особливості вирощування лісів у зоні Полісся та про вплив зміни клімату на лісогосподарську діяльність підприємства і взагалі на лісову галузь.
За допомогою меча Колесова учасники акції дбайливо висаджували по рядочках молоді сосни, які згодом стануть справжніми зеленими лісовими велетнями.

Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление