Семінар-наради для директорів навчальних закладів, дитячих садків щодо впровадження системи безпечного і здорового харчування у закладах освіти

Семінар-наради для директорів навчальних закладів, дитячих садків щодо впровадження системи безпечного і здорового харчування у закладах освіти

26-28 жовтня року в територіальних підрозділах Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводилися семінар-наради для директорів шкіл, садочків, працівників харчоблоків з метою інформування учасників про основні вимоги щодо впровадження системи безпечного і здорового харчування у закладах освіти, підведення підсумків зробленого та визначення проблемних питань щодо організації цієї роботи.
Так, у Менській та Березнянській територіальних громадах ішлося про основні вимоги санітарного законодавства щодо організації повноцінного безпечного харчування школярів і кардинальні зміни, передбачені новими Нормами та Порядком організації харчування у закладах загальної середньої освіти, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 №305.
Крім того, було наголошено, що впровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) в навчальних закладах допоможе убезпечити дітей від масових отруєнь. Спеціалісти Менського управління детально зупинилися на покроковому порядку впровадження системи НАССР в їдальнях навчальних закладів. Увага присутніх зверталася на правильність підходу до визначення критичних точок контролю, безумовного виконання програм-передумов та доведення до відома всіх учасників процесу організації харчування вимог щодо виробництва безпечних харчових продуктів. Присутніх також ознайомили з методикою розробки нових перспективних меню.
До учасників заходів були доведені статистичні дані щодо зареєстрованих спалахів інфекційних хвороб в закладах освіти в 2021 році на території України.
Ці ж питання були і в центрі уваги учасників семінару, що проводився при Відділі освіти, культури, молоді та спорту Сосницької селищної ради. Спеціалісти Сосницького управління детально зупинилися на питанні проведення дезінфекції в навчальних закладах в умовах карантину та вимогах приготування робочих розчинів деззасобів.
Семінари проходили в форматі живого спілкування з дотриманням карантинних вимог, учасники отримали відповіді на питання пов’язані з впровадженням системи НАССР на харчоблоках навчальних закладів.

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області продовжують здійснювати державний нагляд за якістю та безпечністю харчування школярів, проводити активну просвітницьку роботу серед працівників, батьків, дітей щодо дотримання принципів здорового повноцінного та безпечного харчування.

Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление