У Семенівці продовжується битва за врожай Добавить свою новость
У Семенівці продовжується битва за врожай

В Семенівському районі, на Чернігівщині продовжується аграрний конфлікт. Спецпризначенці, поліція та конкуренти блокують збір урожаю соняшника та кукурудзи. Як повідомив портал agronews.ua – ТОВ «БФ Агро-Трейд» ще 20 вересня подало заяву до поліції щодо можливого рейдерського захоплення. Як розповів директор фірми Юрій Пилипенко, на полях помітили техніку невідомого походження. А сторонні особи провели десикацію соняшника.
А вже 7 жовтня жнива зупинили поліцейські й спецпризначенці КОРД і ТОР. Мовляв, є кримінальне провадження, і слідство встановлює, кому насправді належать ці земельні ділянки.
Заступник начальника сектора поліцейської діяльності Володимир Єрмоленко повідомив, що наразі проводиться перевірка законності збирання врожаю, посівів та решта процесуальних дій.
Провадження розпочали за заявою ТОВ «Промінь». За договором вони нібито обмінялися ділянками з ТОВ «БФ Агро-Трейд». Та директор останнього стверджує: його підпис і печатка в цьому документі — підроблені. Відтак підприємство написало заяву з проханням провести експертизу.
Однак результатів цієї експертизи досі немає. А поліцейські та спецпризначенці діяли без ухвали суду, що є протизаконним.
Своєю чергою, начальник Новгород-Сіверського РВ УМВС України Андрій Водолазкін заявив журналістам: про блокування поля вперше чує і жодних дозволів на це не давав. За його інформацією, мається ухвала суду, якою заборонено відчуження та збирання цього врожаю.
Однак цієї ухвали, як і оригіналу згаданого вище договору, ніхто не бачив. А на полях триває блокування техніки.
Як з’ясувалося, є ще одна ухвала Господарського суду столиці про те, що поля арештовані, але збирати врожай має право ТОВ «Промінь».
На думку представників ТОВ «БФ Агро-Трейд», імовірно таким чином конкуренти за підтримки правоохоронців намагаються «віджати» врожай. Адже неможливо отримати ухвалу суду без експертиз і слідчих дій.
Трохи іншу інформацію подавали представники ТОВ “Промінь”. В соціальній мережі Фейсбук на сторінці адвокатського об’єднання Revealing Information, що представляє інтереси ТОВ “Промінь” було оприлюднено інформацію що потерпілою стороною є саме ТОВ “Промінь” а рейдером ТОВ “БФ Агро-Трейд”.
Що відбувається на справді сьогодні важко сказати адже сторони обмінюються звинуваченнями один одного й вважають конкурента рейдером. Напевно світло на ці події могла б пролити чітка позиція Головного управління поліції по Чернігівській області. Тож слідкуємо за розвитком ситуації
Джерела: agronews.ua, www.facebook.com/revealing.Information
Фото илюстративне

Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление