У Прилуках відбулась зустріч з Уповноваженою Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області

У Прилуках відбулась зустріч з Уповноваженою Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області

Сьогодні 20 жовтня в приміщенні прилуцької райдержадміністрації була організована та проведена зустріч для представників територіальних громад з Уповноваженою Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області Іриною Жмакою та Регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області Аллою Лепехою.
Під час зустрічі Ірина Жмака розповіла про правові засади діяльності Омбудсмана, визначених Законом України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», його права, обов’язки та сферу компетенції, наголосила на актуальних проблемах у сфері дотримання прав, свобод людини і громадянина, оприлюднила результати діяльності Уповноваженого в Україні.
Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Алла Лепеха зосередила увагу присутніх на реалізації функцій національного превентивного механізму, навела практичні приклади проведення моніторингових візитів до місць несвободи в Чернігівській області, в тому числі до відділів поліції та ізоляторів тимчасового тримання.
Наприкінці зустрічі учасники заходу переглянули, а також обговорили відеоролик «Соціальний експеримент «Чи існує дискримінація в Україні»
Джерело: Прилуцька районна державна адміністрація

Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление