Директор Київської школи №210 Дмитро Ламза подав вже другий позов в суд проти КабМінУ Добавить свою новость
Директор Київської школи №210 Дмитро Ламза подав вже другий позов в суд проти КабМінУ

Дмитро Ламза директор спеціалізованої школи № 210 Оболонського району Києва подав вже другий судовий позов до Окружного адміністративного суду м. Києва проти Кабміну з причини відсторонення нещеплених працівників освіти.
У своїєму телеграм каналі він написав:
Знайте!
Я не можу цього зробити, адже моя велика освітянська родина занепокоєна порушенням конституційних прав. АЛЕ де не візьмись, ми отримали новий шедевр наших посадовців: наказ МОЗ № 2153 від 4 жовтня 2021 року. Даний наказ не можливо реалізувати у контексті відсторонення від роботи. Стаття 46 КЗпП України дає вичерпний перелік підстав для відсторонення. Керівники закладів освіти та інших підрозділів, згаданих у додатку до наказу, не зможуть жодним чином відсторонювати працівників.
Риторичне питання: що має більшу юридичну силу: ЗАКОНИ чи НАКАЗИ? Кожен відповідь знає!
Говорити можна багато! Багато можна писати! АЛЕ ТОЛКУ не буде!
12. 10. 2021 року була подана чергова ПОЗОВНА ЗАЯВА до суду на МОЗ, де ми просимо скасувати наказ МОЗ № 2153 від 04.10.2021 р. Чекаємо ухвали щодо відкриття провадження та призначення дати підготовчого засідання.
Раніше ми писали про першу позовну заяву Дмитра Ламзи
Нагадаємо також що в Чернігові та інших обласних центрах України проходили акції протесту проти таких порушень Конституційних Прав. Також 13 жовтня киівська міська профспілка освітян зробила заяву проти порушення прав працівників освіти
Джерело: Телеграм канал “ЛАМЗА ЗНАЄ” https://t.me/LAMZA_KNOWS

Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление