Допомога з державного бюджету на придбання житла для дітей-сиріт з Прилук

Допомога з державного бюджету  на придбання житла для дітей-сиріт з Прилук

41 прилучанин із числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування може розраховувати на повну або часткову компенсацію з державного бюджету на придбання житла. Повідомив телеканал «Прилуки».
Заступник начальника управління праці та соцзахисту населення Світлана Юрченко зазначила, що 100 відсотків оплати житла отримають 14 осіб – це діти віком від 16 до 23-ох років. 26 осіб отримають 70 відсотків оплати – це особи віком від 23 до 35 років і лише одна особа отримає 30-ти відсоткову доплату до житла – це особа старше 35 років.
Список прилучан цієї категорії було складено місцевою комісією з використанням субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, в тому числі і на забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, та затверджено виконавчим комітетом прилуцької міської ради на початку вересня.
Своїм рішенням виконком затвердив потребу в коштах на компенсацію житла цим категоріям прилуччан, на той час вона становила 14 мільйонів 442 тисячі гривень.
У зв’язку з тим, що 10 вересня було прийнято наказ міністерства розвитку громад та територій України виникла необхідність перерахунку вказаної орієнтовної потреби коштів. Це питання виконавчий комітет розглянув напередодні на своєму засіданні.
«На попередньому засіданні виконавчого комітету ви вже розглядали це питання і ми попередньо уже приймали це рішення , але через те, що вийшов новий наказ про затвердження нової вартості, опосередкованої вартості 1кв.м , то виникла необхідність зробити перерахунок. Різниця становила майже 500 тисяч між тим, що ми попередньо враховували і зараз після проведення перерахунку»- зазначила заступник начальника управління праці та соцзахисту населення Марина Погуляй.
Наразі на компенсацію за придбання житла 41-му прилучанину із числа сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування потрібно 14 млн. 948 тисяч гривень коштів державного бюджету цю суму вже затвердили члени виконкому.

Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление