Директор школи подав на Кабмін у суд через обов’язкову вакцинацію вчителів

Директор школи подав на Кабмін у суд через обов’язкову вакцинацію вчителів

Директор спеціалізованої школи № 210 Оболонського району Києва Дмитро Ламза подав судовий позов до Окружного адміністративного суду м. Києва проти Кабміну з вимогою скасувати онлайн-навчання для шкіл з недостатньою кількістю вакцинованих педагогічних колективів, про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.
Позивач просить повернути конституційні права педагогам, визнавши протиправними та нечинними положення підпункту 15-1 пункту 3 та підпункту 10 пункту 3-5 Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 у редакції від 24.09.2021 р.
Йдеться про норму, якою встановлюється, що в разі «жовтого» рівня епідемічної небезпеки дітям буде дозволено відвідувати заклади освіти, в яких працює не менше 80% вакцинованих працівників, а в разі встановлення «червоного» рівня – 100%.
Я зробив відповідальний крок стосовно своїх колег, конституційні права яких порушуються державою. Кожен хоче працювати, але освітянам не дають. У мене сотні питань, а відповіді на них отримати не можу. На всі звернення тільки відписки. Гаряча лінія урядових структур взагалі говорить іншу інформацію, ніж є в реальності, – написав Ламза.
Водночас директор київської школи говорить, що особисто підтримує вакцинацію, але є противником будь-якого примусу.
Досить терпіти, час захищатися. Чому все зіштовхують на нашу професію? Весь негатив на нас! Я особисто – за вакцинацію, але проти примусової. Ми – вільні люди і живемо в вільній країні. Нам не треба, щоб нас принижували, – заявив Ламза.
Нагадаємо, що КМДА попередила директорів шкіл про відповідальність за недостовірні дані про вакцинацію.
Джерело:https://www.facebook.com/100005319797508/posts/1724310564422920/

Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление