На Чернігівщині цієї осені висадять 26 гектарів молодого лісу Добавить свою новость
На Чернігівщині цієї осені висадять 26 гектарів молодого лісу

Головний лісничий «Чернігівського лісгоспу Володимир Єленич повідомив що в жовтня поблизу села Пакуль на ділянці у 2,7 га висаджуватимуть дерева. Акцію з озеленення проводитиме ДП «Чернігівський лісгосп». З 1 жовтня по 30 листопада Державне агентство лісових ресурсів України проводить громадську акцію «Створюємо ліси разом» у рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна». «Всього в рамках акції восени «Чернігівське лісове господарство» планує висадити більше 26 га молодого лісу. Кожен охочий може долучитися до висадки дерев», – сказав Володимир Єленич.
Загалом участь в Акції з садіння можливо буде здійснити двома способами:
1. Безкоштовно долучитися до висадження лісу у будь-якому регіоні України. Для цього потрібно заповнити онлайн форму на спеціально створеному веб-сайт (https://zelenakraina.gov.ua) (терміни залежать від кліматичних умов регіону).
2. Кожен може обрати ділянку, де лісівники висадять ліс замість нього. Це можна зробити за три варіанти донату – 50 грн, 100 грн, 150 грн. Кошти одразу перераховуються на рахунок благодійному фонду (допомога онкохворим дітям). Різна сума – різна кількість висаджених дерев. ДП “Чернігівський лісгосп” отримає інформацію щодо кількості замовлених дерев, їх висадять і після висадки людина, яка надала благодійну допомогу, отримає інформацію, де росте її ліс.

Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление