У Прилуках до дня міста депутати виписали собі допомогу, хворим та дітям коштів немає Добавить свою новость
У Прилуках до дня міста депутати виписали собі допомогу, хворим та дітям коштів немає

Крик душі мешканки з прилук. Автор тексту просив максимального репосту, тому текст наводимо без змін:
Матеріальна допомога для депутатів і директорів є, а для хворих дітей немає.
Відразу повідомляю, що пишу з не своєї сторінки. Я працюю в школі. Не хочу мати проблеми з директором. І щоб потім мене виживали. Але промовчать також не можу! Злість і не справедливість мене розриває. Розповідаю, яка сталася історія.
В мене є подруга, Валерія у якої важкохвора дитина. Валерія виховує дитину одна. Зарплата не велика. Для проходження курсу лікування потрібні великі гроші. Вона збирала по копійці у своїх родичів, друзів, у всіх кого можна. Звернулася в міську раду за допомогою. Там є фонд для надання матеріальної допомоги. А їй там сказали, що не можуть їй не чім допомогти, бо опозиційні депутати не голосують за бюджет. Як тільки бюджет проголосують – може приходить і писати заяву на допомогу. Так вона і пішла.
А тут я бачу що гроші все таки є, але не для дітей. Є для депутатів і деректорів. Вони ж не такі нужденні. Сволочі! Нічим не гребують. Виходить є люди першого і другого сорту. Звертаюся до нашого Президента В.О.Зеленського розібратися з цими чиновниками-виродками. Прошу репост.
Джерело: сторінка Фейсбук Евгенія Удовенко https://www.facebook.com/profile.php?id=100073115413465

Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление