“Жовта зона” з 23 вересня Добавить свою новость
“Жовта зона” з 23 вересня

Як інформує Урядовий портал з 23 вересня в усіх регіонах України буде встановлено «жовтий» рівень епіднебезпеки. Таке рішення ухвалила Державна комісія ТЕБ та НС.
Чернігів та область переходять у «жовту» карантинну зону.
Це передбачає обов’язкове носіння маски в транспорті та громадських місцях.
У “жовтій” зоні також забороняються:
– масові заходи за участю понад 1 осіб на 4 кв. м площі приміщення або території;
– завантаженість кінозалів та інших закладів культури більше ніж на 50% місць;
– завантаженість спортзалів і фітнес-центрів більше ніж 1 особа на 10 кв. м;
– робота навчальних закладів, крім тих, де щонайменше 80% працівників мають “жовтий” або “зелений” COVID-сертифікат.
Зазначені обмеження не діятимуть, якщо понад 80% персоналу та 100% відвідувачів, крім осіб до 18 років, вакциновані від COVID-19 однією або двома дозами та пред’явили відповідний сертифікат.
Мер Чернігова Владислав Атрошенко так прокоментував ситуацію: з довідками про вакцинацію, хворобу чи з ПЛР-тестом заклади освіти працюватимуть найближчі 2 тижні. Щодо святкування Дня міста, масштабних заходів теж не буде.
На запити громадськості щодо добровольності вакцінації Міністерство Освіти запевнило, щеплення це питання вибору самої людини.

На практиці вчителів постали перед фактом або вакцінація, або робити ПЛР тести кожні 72 години. При чому оплата тестування лягаює на плечі саміх вчителів.
Деякі вчителі вагаються робити щеплення, з причин ускладнень від вводу вакцини. Цілком зрозумілі побоювання адже до складу препаратів входять ГМО компоненти (дивиться на сайті МОЗ http://www.drlz.com.ua/ibp/ddsite.nsf/all/shlist?opendocument&lpage=2&query=%E2%E0%EA%F6%E8%ED%E0)
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі передачі «Свобода слова на ICTV» сказав що вакцинація 80% працівників не врятує школу від закриття. Ця умова є необхідною, але недостатньою.
Також раніше він висловив свою думку що після вакцінації 50% дорослих в Україні можа переходити до вакцінації дітей. Напевно повна вакцінація всіх учасників навчального процесу відмінить карантинні заходи? Це було б добре, але є коментарі виробників вакцин, які говорять що проти нових штамів вірусу необхідні бустерні щеплення, та самі щеплення не виключають можливість захворювання на модну хворобу. Таким чином покищо ситуація не докінця є прогнозованою.

Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление