У конкурсі кращій товар Чернігівщини перемогли пластивці ТМ “Добродія” Добавить свою новость
У конкурсі кращій товар Чернігівщини перемогли пластивці ТМ “Добродія”

За результатами конкурсу «Кращий товар Чернігівщини»-2021, який щороку проводить Чернігівська обласна державна адміністрація, продукція ТМ «Добродія» перемогла у номінації «Продовольчі товари».
До участі у конкурсі були запрошені суб’єкти малого і середнього підприємництва, які зареєстровані та займаються виробництвом продовольчих та непродовольчих товарів на території Чернігівської області. ТОВ «Добродія Фудз» вперше взяла участь у конкурсі «Кращий товар Чернігівщини» та отримала всі нагороди одразу.
Серед продуктів, які брали участь в конкурсі, перемогли всі чотири: «Пластівці вівсяні «Супер Геркулес» ТМ Добродія 700 г», «Суміш пластівців з 7-ми злаків ТМ Добродія 700 г», «Каша вівсяна з чорницею ТМ Добродія 40 г» та «Пластівці вівсяні швидкого приготування з насінням льону «ОМЕГА» ТМ San Grano 500 г».
«Усі чотири продукти, які ми подавали на конкурс, заслуговують свої нагороди. Нашу продукцію полюбляють українські споживачі, що для нас є великим визнанням і підтвердженням того, що ми якісно робимо свою справу. Надалі ми продовжимо радувати їх новими смаками і новими продуктами», – зазначила Ірина Брославцева, директор компанії «Добродія Фудз».

Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление