Чи буде працювати Прилуцька районна лікарня?

Чи буде працювати Прилуцька районна лікарня?

В прилуцькій районній адміністрації відбулася зустріч народних депутатів Бориса Приходька та Валерія Зуба з головами громад та представниками медичних закладів Прилуччини. Головним питаннями були збереження лікувальних закладів Прилуччини та якості медичної допомоги в новому об’єднаному районі. Однією з найголовніших тем обговорення було питання подальшого існування районної лікарні.
Головний лікар Прилуцької центральної районної лікарні Володимир Колейко: «У нас не виникає заборгованості із заробітної плати, проводять оперативні втручання, стаціонарні. Ми на ковід відкривали 60 ліжок. Був час, що повністю були завантажені відділення. Тобто лікарня працює на повну потужність. І я вважаю, що лікарня спроможна працювати».
Денис Росовський голова Сухополов´янської територіальної громади: «На мою думку, ми не маємо абсолютно жодного морального та й іншого права, щоб втратити цей заклад. Іде запит від наших людей, люди наголошують, звертаються, щоб зберегли районну лікарню, бо зараз вони їздять і отримують фахову медичну допомогу». Сьогодні ще не вирішено хто буде утримувати районну лікарню, територіальні громади мали б сісти за стіл перемовин й вирішити з якого бюджету будуть йти кошти.
Народні депутати наголосили, що такі зустрічі допомагають дізнатися про проблеми медицини безпосередньо від практиків на місцях. Таким чином це допоможе захищати їхні інтереси вже у Верховній Раді. «В будь-якому випадку багато з того, що сьогодні обговорили, ми зможемо вирішити. Надавайте пропозиції. Ми, відповідно, їх усі пропрацюємо і далі запустимо в роботу. У нас прямий контакт із міністром, із НСЗУ, з Мінфіном», – Валерій Зуб, народний депутат України. Такі зустрічі домовилися робити регулярними, адже таким чином можна знайти індивідуальні шляхи розвитку медгалузі саме на Прилуччині.

Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление