Як зміниться обличчя Чернігова

Як зміниться обличчя Чернігова

За повідомленнями прес-служби Чернігівської міськради з 2 вересня 2021 року у Чернігові стає обов’язковим дотримання дизайн-коду щодо фасадів і вивісок у центральній частині міста. Секретар міської ради Олександр Ломако нагадав, що 2 вересня 2020 року було ухвалено єдину концепцію оформлення зовнішніх фасадів будинків і вивісок в Чернігові.
– На прохання підприємців ми дали один рік на те, щоб замінити у пріоритетній зоні міста, а саме на вул. Рокоссовського та у центральній частині Чернігова, різноформатні та різнокольорові вивіски на уніфіковані, які ми затвердили на виконкомі. Всі вимоги до вивісок були заздалегідь прописані та наведені конкретні приклади допустимих і недопустимих вивісок. Стандарти по розміру, кольору та шрифту також були прописані, – зазначив Ломако.
У зв’язку з тим, що змінювати вивіски підприємці особливо не квапляться, тому Олександр Ломако попередив, що з 2 вересня спочатку будуть робитися приписи на ті вивіски, які не відповідають затвердженим нормам, а потім, їх демонтуватимуть.– Щоб не платити штрафи та не проходити через процедуру примусового демонтажу – займіться, будь ласка, цим питанням самостійно. До 2 вересня є ще два тижні. За цей час можна виготовити вивіску правильного формату, – наголосив Олександр Ломако.

Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление