В Іванівці на Маковія презентували народний мюзікл

В Іванівці на Маковія презентували народний мюзікл

14 серпня в Іванівці святкували Маковея, яке ще має назву першого медового Спасу. До об’єднаної селищної громади завітали артисти артисти Чернігівського обласного філармонійного центру з народним мюзиклом «Село і люди».
У приміщенні місцевого будинку культури ледь вистачило місця розмістити усіх бажаючих переглянути театралізоване музичне дійство.
Як зазначив режисер-постановник дійства Дмитро Обєдніков за три роки, з часу своєї прем’єри, мюзикл «Село і люди» став надзвичайно популярним в територіальних громадах області. «І це недивно, адже сюжетна лінія дійства, образи персонажів та музика, що лунає зі сцени, є надзвичайно близькими для селян. У них вони пізнають себе».
Іванівці надзвичайно тепло зустріли артистів. Вони підспівували, у залі постійно звучали сміх і оплески. «З такою публікою важко розставатися надовго, то ж при найближчій слушній нагоді ми раді будемо представити нашим шанувальникам й інші музичні проєкти філармонійного центру», – запевнив режисер. Автором сценарію мюзиклу “Село і люди” є Світлана Бунзяк. В його сценічній постановці взяли участь концертні виконавці філармонійного центру: заслужені артисти України Володимир Гришин, Сергій Сулімовський та Олег Подольський, заслужена артистка естрадного мистецтва України Ніна Коцур, солісти Марина Маккей, Марина Коваленко, Тетяна Олійник, Іванна Подольська, Інна Василенко, Максим Пузан, Яна Корольова, Катерина Іващенко-Василяко, Анна Міхневич, Олександр Лузан, Ксенія Трубіна, Наталія Кислощаєва та Юлія Литвин. Прекрасні танці продемонстрував Театр танцю “Екватор” у складі Віктора Войникова, Катерини Великої, Світлани Києвицької, Світлани Кугук, Івана Кузьменка та Марії Лагути. Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру

Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление