Туристичний велосипедний маршрут на Чернігівщині

Туристичний велосипедний маршрут на Чернігівщині

У Парафіївській ОТГ Чернігівщини стартував проєкт зі створення туристичного велосипедного маршруту “Від парку до парку”, який з’єднає популярні об’єкти культурної спадщини – Національний заповідник “Качанівка” та Тростянецький дендропарк.
Інформацію про це кореспонденту Укрінформу надіслав відділ освіти Парафіївської громади.
“В ході реалізації проєкту будуть створені: карти Качанівського парку та Тростянецького дендропарку з локалізованими парковими елементами – об’єктами туристичного показу; цифровий веломаршрут по території всієї Парафіївської ОТГ з елементами мультимедіа, що має 5 різних треків за рівнем складності та не менше 100 локацій”, – ідеться у повідомленні.
Зазначається, що цифровий веломаршрут буде розміщений на сайтах Парафіївської ОТГ та заповідника “Качанівка”. А для його популяризації віддрукують інформаційні буклети з мапою та рекламні брошури для туристичних операторів. Крім того, підготують фотовиставку-презентацію треків та локацій маршруту.
Тестування веломаршруту командою його розробників розпочнеться на початку вересня. А через місяць вони організують промо-тур для запрошених з кожної області України велосипедистів. Завершення проєкту заплановане на середину листопада.
Як раніше повідомляло агентство, на створення велосипедного маршруту “Від парку до парку” Парафіївська громада виграла грант розміром близько 1 млн грн від Українського культурного фонду. За мету ставиться залучення сталого потоку туристів та розвиток велотуризму у громаді.

Хочешь знать больше? Подписывайся на наш Telegram канал Чернигов24 Новости Чернигова и Черниговской области
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление