Mamamia! (Пиццерия)
Mamamia! (Пиццерия)
График работы:
Связанные компании, филиалы:
В социальных сетях:
О компании:

Ресторан сiмейного типу.
Турбота про клієнта – наше пріоритетне завдання. Співробітники піцерії «Mamamia» завжди вислухають, порадять, підуть назустріч побажанням своїх клієнтів.
«Mamamia» входить в десятку кращих піцерій України, з сервісного обслуговування, якості приготованих страв.
Здоров’я клієнтів для нас не порожній звук, тому, коли готуються піци, страви нашої піцерії, дотримуються як умови, норми санітарні, так і при приготуванні, ми вкладаємо душу в свої творіння, щоб наша їжа приносила радість, задовольняючи запити наших вишуканих гурманів.

Предоставляемые услуги:
На нашому сайті можна купити: більше 20 видів піци, як з традиційними начинками, так і з досить пікантними, які не залишать Вас байдужими; сендвічі з різною начинкою на будь-який смак; гарячі закуски, супи: стартери, різноманітні пасти, пікантні або гострі соуси; чудові легкі десерти; свіжі напої; апетитні, свіжі салати. Це тільки частина того, що входить до широкого асортименту нашої піцерії. Уже сьогодні, зробивши замовлення, Ви отримуєте подарунок, який не залишить Вас байдужим, а відмінний, неповторний смак нашої піци послужить стимулом знову відвідати нашу піцерію або зробити on-line замовлення на нашому сайті, скориставшись конструктором піци. Доставка піцерії «Mamamia» майже цілодобова та безкоштовна, ми задовольнимо Ваші побажання, в будь-який час доби, для цього достатньо просто пройти по посиланню http://od.mamamia.ua/.
Дополнительная информация:
Новости компании
    Комментарии

    Добавить объявление