ФЕСТИВАЛЬ ПОВІТРЯНИХ КУЛЬ «Монгольф’єрія»
ФЕСТИВАЛЬ ПОВІТРЯНИХ КУЛЬ «Монгольф’єрія»

Втілюйте мрію – відвідайте унікальний фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія» та здійсніть прив’язний політ в оточені величезних аеростатів. Ви відчуєте неперевершену повітроплавну атмосферу в супроводі запального DJ та зробите інстаграмні фото. Прив’язний політ триває до 10 хвилин на висоті до 30 метрів. Все це можливо лише під час фестивалю повітряних куль «Монгольф’єрія» 21 вересня у Чернігові. Початок входу о 16:00.
Локація фестивалю – стадіон «Хімік», вул. Івана Мазепи 78.
ВХІД: 50 грн – дітям 6 – 12 років, 120 грн – дорослим. Включає вхід на локацію, знайомство із повітроплаванням, можливість самостійної некомерційної фото/відеозйомки. До 5 років – безкоштовно.
ВХІД + ПРИВ’ЯЗНИЙ ПОЛІТ: 490 грн – дітям до 12 років, 690 грн – дорослим. Включає вхід та прив’язний політ на повітряній кулі для однієї людини до 30 метрів (в корзині до 6 учасників). Ви зможете відірватися від землі на аеростаті під керівництвом нашого пілота. Прив’язний політ триває до 10 хвилин, а висота підйому як десятиповерхівка.Кількість місць обмежено, можливе припинення продажів.

Хочеш дізнатися більше? Підписуйся на Telegram канал Чернігів24
0
Поделиться:  
Комментарии

Добавить объявление