22 октябяря фестиваль PUNK OKTOBER
22 октябяря фестиваль PUNK OKTOBER

22.10.2021 фестиваль PUNK OKTOBER
Початок о 18:00 Чернігів, вул. Любецька, 46 (51.502530, 31.265469)
Neformat.com.ua презентує — вперше у Чернігові:
Mauser — хардкор-панк, Львів. Їх однойменний дебютний альбом багатьма поціновувачами та музичними критиками ввжається чи не найкращим тематичним релізом 2020 року. Вперше у Чернігові!
https://mauserhc.bandcamp.com/album/self-titled
Complete! — мелодичний панк-рок, Івано-Франківськ. Наразі дует, створений у 2017 році учасниками проєктів Avalanche Breakdown, Folksy Junky та Fifty/Fifty. Гурт презентує дебютний LP «Disappointment & Hope», оновлений склад та свіжий сингл. Вперше у Чернігові!
https://complete.bandcamp.com/releases
Kiteflighter — емо-панк/твінкл-емо, Київ. Останні півтора року в Україні відбувається щось на зразок хвилі емо-панку. Kiteflighter є одними із найпомітніших гуртів у цьому напрямку — їх другий ЕР «Минулі Часи» переповнений літнім настроєм та зрозумілою лірикою. Вперше у Чернігові!
https://kiteflighter.bandcamp.com/
За підтримки:
Dogs Have No Hell — почорнілий хардкор, Чернігів. Супергурт створений учасниками вже неіснуючих легенд Dan Stark. Презентують останній повноформатний альбом «… и сон прервала явь».
https://dogshavenohell.bandcamp.com/
Secret Guest — 90’s xvx hardcore, Чернігів. Також на цьому івенті вперше зіграє наш таємний гість створений учасниками місцевої панк-сцени. Назву та склад ви зможете побачити/почути наживо. Хлопці кажуть, що їх музика — безкомпромісний хардкор 90-х, що б’є кулаком у пику.

Місце зустрічі — всім відома репетиційка
Вхід: 100 грн.

Хочеш дізнатися більше? Підписуйся на Telegram канал Чернігів24
0
Поделиться:  
Комментарии